Bransoletki modułowe z charmsami

bransoletka z charmsamiNie ulega wątpliwości, że jedną z najciekawiej ozdabianych kobiecych części ciała jest nadgarstek. Od tego, jakiego rodzaju bransoletkę założymy zależy czasami cała harmonia naszego ubrania i image. Bransoletki będą zawsze modne. Niektóre z nas wolą ozdoby klasyczne i delikatne, inne ciężkie i grube a jeszcze inne własnoręcznie robione. Jedną z pozycji wartych głębszego rozważenia są bransoletki modułowe z charmsami. Co sprawia, że bransoletki te są tak popularne i przepadają za nimi kobiety na całym świecie?

Od kilku lat są prawdziwym hitem w trendowych dodatkach dla kobiet i młodzieży.  Tradycyjnie były one luźno wiszącymi talizmanami, które czasami są poukładane dokładnie według jakiegoś przynoszącego szczęście schematu. bransoletka modułowa z charmsami

Dzięki możliwościom różnych kombinacji,  prawdziwą radością stało się tworzenie codziennie innej unikalnej bransoletki. Jej podstawą jest tak zwana baza w postaci srebrnej/posrebrzanej linki/żyłki/rzemyka, na które nawlekamy wybrane koraliki zwane beadsami lub łańcuszek, do którego przypinamy przywieszki czyli charmsy.

Jedną z najbardziej popularnych  jest czterolistna koniczynka symbolizująca szczęście. W sklepach internetowych bez problemu znajdziemy oferty baz do bransoletek jak i charmsów czy bedadsów w najróżniejszych kolorach, kształtach i oczywiście cenach. Podstawowe zestawy zawierające bazę oraz kilka przywieszek uszczupli nasz budżet o kilkanaście do kilkuset nawet złotych. bransoletka bandora skórzanaKażda na pewno znajdzie coś dla siebie i na własna kieszeń. Niewątpliwą zaletą bransoletek modułowych jest fakt, ze można zmieniać jej kompozycję w zależności od noszonej aktualnie kreacji.

Jest to więc jedna z inwestycji określanych jako „na lata” Warto wiedzieć, iż bedasy wyglądają ciężej i nadają się raczej do delikatnych kreacji w przeciwieństwie do charmsów, które świetnie wyglądają przy jednych jak i drugich. Tak naprawdę tylko od twojego charakteru i aktualnego samopoczucia zależy jaką bransoletkę założysz dziś.